SEAM-50-06.5-L-10-2-A-K-TR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Samtec Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Samtec Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
500 Pozycyjny Złącze Matryca wysokiej gęstości, męska Montaż powierzchniowy Złoto
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SEARAY
SEAM-50-06.5-L-10-2-A-K-TR
Numer produktu DigiKey
SEAM-50-06.5-L-10-2-A-K-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SEAM-50-06.5-L-10-2-A-K-TR
Opis
CONN HD ARRAY PLUG 500P SMD GOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Modele EDA/CAD
SEAM-50-06.5-L-10-2-A-K-TR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Liczba rzędów
10
Producent
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Funkcje
Prowadnica płytki, montaż nasadowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
10,0µin (0,25µm)
Typ złącza
Matryca wysokiej gęstości, męska
Wysokości stosu z matami
11,5mm, 12,5mm, 13mm
Liczba pozycji
500
Wysokość nad płytką
0,360" (9,14mm)
Raster
0,050" (1,27mm)