SEAM-30-02.0-L-10-1-A-K-TR
Numer produktu DigiKey
612-SEAM-30-02.0-L-10-1-A-K-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
612-SEAM-30-02.0-L-10-1-A-K-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SEAM-30-02.0-L-10-1-A-K-TR
Opis
CONN HD ARRAY PLUG 300P SMD GOLD
Szczegółowy opis
300 Pozycyjny Złącze Matryca wysokiej gęstości, męska Montaż powierzchniowy Złoto
Modele EDA/CAD
SEAM-30-02.0-L-10-1-A-K-TR Modele
Grubość wykończenia styku
10,0µin (0,25µm)
Typ złącza
Matryca wysokiej gęstości, męska
Wysokości stosu z matami
7mm, 8mm, 8,5mm, 9,5mm, 10mm
Liczba pozycji
300
Wysokość nad płytką
0,181" (4,60mm)
Raster
0,050" (1,27mm)