SEAM-10-03.5-S-04-1-A-K-TR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Samtec Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Samtec Inc.
W magazynie: 401
Arkusz danych
40 Pozycyjny Złącze Matryca wysokiej gęstości, męska Montaż powierzchniowy Złoto
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SEARAY
SEAM-10-03.5-S-04-1-A-K-TR
Numer produktu DigiKey
SEAM-10-03.5-S-04-1-A-K-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SEAM-10-03.5-S-04-1-A-K-TR
Opis
CONN HD ARRAY PLUG 40P SMD GOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SEAM-10-03.5-S-04-1-A-K-TR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Liczba rzędów
4
Producent
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Funkcje
Prowadnica płytki, montaż nasadowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Typ złącza
Matryca wysokiej gęstości, męska
Wysokości stosu z matami
8,5mm, 9,5mm, 10mm, 11mm, 11,5mm
Liczba pozycji
40
Wysokość nad płytką
0,240" (6,10mm)
Raster
0,050" (1,27mm)