SEAF-50-06.5-S-06-2-A-K-TR
Numer produktu DigiKey
612-SEAF-50-06.5-S-06-2-A-K-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
612-SEAF-50-06.5-S-06-2-A-K-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SEAF-50-06.5-S-06-2-A-K-TR
Opis
CONN HD ARRAY RCPT 300P SMD GOLD
Szczegółowy opis
300 Pozycyjny Złącze Matryca wysokiej gęstości, żeńska Montaż powierzchniowy Złoto
Modele EDA/CAD
SEAF-50-06.5-S-06-2-A-K-TR Modele
Liczba rzędów
6
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Wysokości stosu z matami
8,5mm, 9,5mm, 10mm, 13mm, 13,5mm, 15,5mm, 17,5mm, 19,5mm
Liczba pozycji
300
Wysokość nad płytką
0,258" (6,55mm)
Raster
0,050" (1,27mm)