SEAF-50-06.5-L-06-1-A-K-TR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Samtec Inc.
W magazynie: 193
Similar
Samtec Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 198
Arkusz danych
300 Pozycyjny Złącze Matryca wysokiej gęstości, żeńska Montaż powierzchniowy Złoto
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SEARAY
SEAF-50-06.5-L-06-1-A-K-TR
Numer produktu DigiKey
SEAF-50-06.5-L-06-1-A-K-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SEAF-50-06.5-L-06-1-A-K-TR
Opis
CONN HD ARRAY RCPT 300P SMD GOLD
Modele EDA/CAD
SEAF-50-06.5-L-06-1-A-K-TR Modele
Liczba rzędów
6
Grubość wykończenia styku
10,0µin (0,25µm)
Wysokości stosu z matami
8,5mm, 9,5mm, 10mm, 13mm, 13,5mm, 15,5mm, 17,5mm, 19,5mm
Liczba pozycji
300
Wysokość nad płytką
0,258" (6,55mm)
Raster
0,050" (1,27mm)