Ilustracja dla SEAF-50-05.0-STL-10-1-A-K-TR jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SEAF-50-05.0-STL-10-1-A-K-TR
Numer produktu DigiKey
612-SEAF-50-05.0-STL-10-1-A-K-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SEAF-50-05.0-STL-10-1-A-K-TR
Opis
".050"" SEARAY HIGH-SPEED HIGH-D
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
500 Pozycyjny Złącze Matryca wysokiej gęstości, żeńska Montaż powierzchniowy Złoto
Kategoria
Liczba rzędów
10
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Wysokości stosu z matami
7mm, 8mm, 8,5mm, 11,5mm, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm
Liczba pozycji
500
Wysokość nad płytką
0,199" (5,05mm)
Raster
0,050" (1,27mm)