SEAF-50-05.0-S-08-1-A-K-TR
Numer produktu DigiKey
612-SEAF-50-05.0-S-08-1-A-K-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
612-SEAF-50-05.0-S-08-1-A-K-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SEAF-50-05.0-S-08-1-A-K-TR
Opis
CONN HD ARRAY RCPT 400P SMD GOLD
Szczegółowy opis
400 Pozycyjny Złącze Matryca wysokiej gęstości, żeńska Montaż powierzchniowy Złoto
Modele EDA/CAD
SEAF-50-05.0-S-08-1-A-K-TR Modele
Liczba rzędów
8
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Wysokości stosu z matami
7mm, 8mm, 8,5mm, 11,5mm, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm
Liczba pozycji
400
Wysokość nad płytką
0,199" (5,05mm)
Raster
0,050" (1,27mm)