SEAF-40-06.5-L-10-1-A-K-TR
Numer produktu DigiKey
SAM14362TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SAM14362CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SEAF-40-06.5-L-10-1-A-K-TR
Opis
CONN HD ARRAY RCPT 400P SMD GOLD
Szczegółowy opis
400 Pozycyjny Złącze Matryca wysokiej gęstości, żeńska Montaż powierzchniowy Złoto
Modele EDA/CAD
SEAF-40-06.5-L-10-1-A-K-TR Modele
Grubość wykończenia styku
10,0µin (0,25µm)
Typ złącza
Matryca wysokiej gęstości, żeńska
Wysokości stosu z matami
8,5mm, 9,5mm, 10mm, 13mm, 13,5mm, 15,5mm, 17,5mm, 19,5mm
Liczba pozycji
400
Wysokość nad płytką
0,258" (6,55mm)
Raster
0,050" (1,27mm)