SEAF-20-06.5-S-10-2-A-K-TR
Numer produktu DigiKey
SAM14323TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SAM14323CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SEAF-20-06.5-S-10-2-A-K-TR
Opis
CONN HD ARRAY RCPT 200P SMD GOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
200 Pozycyjny Złącze Matryca wysokiej gęstości, żeńska Montaż powierzchniowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SEAF-20-06.5-S-10-2-A-K-TR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Liczba rzędów
10
Producent
Samtec Inc.
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Funkcje
Prowadnica płytki, montaż nasadowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Typ złącza
Matryca wysokiej gęstości, żeńska
Wysokości stosu z matami
8,5mm, 9,5mm, 10mm, 13mm, 13,5mm, 15,5mm, 17,5mm, 19,5mm
Liczba pozycji
200
Wysokość nad płytką
0,258" (6,55mm)
Raster
0,050" (1,27mm)