SEAC-040-06-40.0-TU-TU-N jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Samtec Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
240 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Wtyczka na wtyczkę 3,33' (1,02m)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SEAC-040-06-40.0-TU-TU-N
Numer produktu DigiKey
612-SEAC-040-06-40.0-TU-TU-N-ND
Producent
Numer produktu producenta
SEAC-040-06-40.0-TU-TU-N
Opis
CBL ASSM M-M 240POS 40" HDR
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SEAC-040-06-40.0-TU-TU-N Modele
Kategoria
Raster - złącza
0,050" (1,27mm)
Producent
Samtec Inc.
Raster - kabla
0,025" (0,64mm)