SEAC-040-06-24.0-TU-TU
Numer produktu DigiKey
612-SEAC-040-06-24.0-TU-TU-ND
Producent
Numer produktu producenta
SEAC-040-06-24.0-TU-TU
Opis
CBL ASSM HDR M-M 240POS 24"
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
240 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Wtyczka na wtyczkę 2,00' (609,60mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SEAC-040-06-24.0-TU-TU Modele
Kategoria
Raster - złącza
0,050" (1,27mm)
Producent
Samtec Inc.
Raster - kabla
0,025" (0,64mm)
Seria
Długość
2,00' (609,60mm)