SEAC-020-10-12.0-TU-TU-N
Numer produktu DigiKey
612-SEAC-020-10-12.0-TU-TU-N-ND
Producent
Numer produktu producenta
SEAC-020-10-12.0-TU-TU-N
Opis
CBL ASSM M-M 200POS 12" HDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
200 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Wtyczka na wtyczkę 1,00' (304,80mm)
Modele EDA/CAD
SEAC-020-10-12.0-TU-TU-N Modele
Kategoria
Raster - złącza
0,050" (1,27mm)
Raster - kabla
0,025" (0,64mm)
Seria
Długość
1,00' (304,80mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Niebieskie, taśma
Status części
Aktywny
Ekranowanie
Nieekranowane
Typ złącza
Wtyczka na wtyczkę
Zakończenie kabla
IDC
Liczba pozycji
200
Wykończenie styku
Złoto
Liczba rzędów
10
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 10
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
121W magazynie