SEAC-020-08-40.0-TU-TU
Numer produktu DigiKey
612-SEAC-020-08-40.0-TU-TU-ND
Producent
Numer produktu producenta
SEAC-020-08-40.0-TU-TU
Opis
CBL ASSM M-M 160POS 40" HDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
160 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Wtyczka na wtyczkę 3,33' (1,02m)
Modele EDA/CAD
SEAC-020-08-40.0-TU-TU Modele
Kategoria
Raster - złącza
0,050" (1,27mm)
Raster - kabla
0,025" (0,64mm)