SEAC-020-08-12.0-TU-TU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Samtec Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
160 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Wtyczka na wtyczkę 1,00' (304,80mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SEAC-020-08-12.0-TU-TU
Numer produktu DigiKey
612-SEAC-020-08-12.0-TU-TU-ND
Producent
Numer produktu producenta
SEAC-020-08-12.0-TU-TU
Opis
CBL ASSM M-M 160POS 12" HDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SEAC-020-08-12.0-TU-TU Modele
Kategoria
Raster - złącza
0,050" (1,27mm)
Raster - kabla
0,025" (0,64mm)
Seria
Długość
1,00' (304,80mm)