S1SS-20-28-GF-01.80-D-NDS
Numer produktu DigiKey
S1SS-20-28-GF-01.80-D-NDS-ND
Producent
Numer produktu producenta
S1SS-20-28-GF-01.80-D-NDS
Opis
1.00 MM SINGLE ROW DISCRETE WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo do gniazda 0,150' (45,72mm, 1,80")
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
S1SS-20-28-GF-01.80-D-NDS Modele
Kategoria
Raster - złącza
0,039" (1,00mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość
0,150' (45,72mm, 1,80")