RF316-03RP1-06BJ2-0305
Numer produktu DigiKey
612-RF316-03RP1-06BJ2-0305-ND
Producent
Numer produktu producenta
RF316-03RP1-06BJ2-0305
Opis
COAX CBL MMCX TO N-TYPE 12"
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny RP-MMCX do typu N RG-316 12,01" (305,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RF316-03RP1-06BJ2-0305 Modele
Kategoria
Typ mocowania złącza 2.
Montaż panelowy
Producent
Samtec Inc.
Funkcja mocowania 2. złącza
Do montażu panelowego - nakrętka z przodu
Seria
Długość
12,01" (305,00mm)
Opakowanie
Torba
Typ kabla
RG-316
Status części
Aktywny
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
RP-MMCX do typu N
Impedancja złącza
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka MMCX, kąt prosty
Impedancja całkowita
50 Ohms
Płeć 1. styku
Męskie
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Kolor
Bursztynowe
Złącze 2.
Gniazdo typu N
Temperatura robocza
-50°C - 165°C