RF316-02RP1-05BJ2-0305
Numer produktu DigiKey
612-RF316-02RP1-05BJ2-0305-ND
Producent
Numer produktu producenta
RF316-02RP1-05BJ2-0305
Opis
COAX CBL MCX TO TNC 12"
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny MCX do TNC RG-316 12,01" (305,00mm)
Modele EDA/CAD
RF316-02RP1-05BJ2-0305 Modele
Samtec Inc.
Funkcja mocowania 2. złącza
Do montażu panelowego - nakrętka z przodu
Seria
Długość
12,01" (305,00mm)
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
MCX do TNC
Impedancja złącza
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka MCX, kąt prosty
Impedancja całkowita
50 Ohms
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Bursztynowe
Złącze 2.
Gniazdo TNC
Temperatura robocza
-50°C - 165°C