RF316-02RP1-04BJ3-0305
Numer produktu DigiKey
612-RF316-02RP1-04BJ3-0305-ND
Producent
Numer produktu producenta
RF316-02RP1-04BJ3-0305
Opis
COAX CBL BNC TO MCX 12"
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny TNC do MCX RG-316 12,01" (305,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RF316-02RP1-04BJ3-0305 Modele
Kategoria
Płeć 2. styku
Męskie
Producent
Samtec Inc.
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Długość
12,01" (305,00mm)
Opakowanie
Torba
Typ kabla
RG-316
Status części
Aktywny
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
TNC do MCX
Impedancja złącza
50 Ohms
Złącze 1.
Gniazdo BNC
Impedancja całkowita
50 Ohms
Płeć 1. styku
Żeńskie
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Typ mocowania złącza 1.
Montaż panelowy
Kolor
Bursztynowe
Funkcja mocowania 1. złącza
Do montażu panelowego - nakrętka z tyłu
Temperatura robocza
-50°C - 165°C