RF316-02RP1-02RP1-0305
Numer produktu DigiKey
612-RF316-02RP1-02RP1-0305-ND
Producent
Numer produktu producenta
RF316-02RP1-02RP1-0305
Opis
COAX CBL MCX TO MCX 12"
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny TNC do MCX RG-316 12,01" (305,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RF316-02RP1-02RP1-0305 Modele
Kategoria
Płeć 2. styku
Męskie
Producent
Samtec Inc.
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Długość
12,01" (305,00mm)
Opakowanie
Torba
Typ kabla
RG-316
Status części
Aktywny
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
TNC do MCX
Impedancja złącza
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka MCX, kąt prosty
Impedancja całkowita
50 Ohms
Płeć 1. styku
Męskie
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Kolor
Bursztynowe
Złącze 2.
Wtyczka MCX, kąt prosty
Temperatura robocza
-50°C - 165°C