RF174-04SP3-07SP1-0915
Numer produktu DigiKey
612-RF174-04SP3-07SP1-0915-ND
Producent
Numer produktu producenta
RF174-04SP3-07SP1-0915
Opis
COAX CBL BNC TO SMB 36"
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny Z BNC na SMB RG-174 36,024" (915,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RF174-04SP3-07SP1-0915 Modele
Kategoria
Płeć 2. styku
Męskie
Producent
Samtec Inc.
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Długość
36,024" (915,00mm)
Opakowanie
Torba
Typ kabla
RG-174
Status części
Aktywny
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
Z BNC na SMB
Impedancja złącza
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka BNC
Impedancja całkowita
50 Ohms
Płeć 1. styku
Męskie
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Kolor
Czarne
Złącze 2.
Wtyczka SMB
Temperatura robocza
-50°C - 90°C