RF174-01BJ1-01SB1-0305
Numer produktu DigiKey
612-RF174-01BJ1-01SB1-0305-ND
Producent
Numer produktu producenta
RF174-01BJ1-01SB1-0305
Opis
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do SMA RG-174 12,01" (305,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RF174-01BJ1-01SB1-0305 Modele
Kategoria
Płeć 2. styku
Żeńskie
Producent
Samtec Inc.
Typ mocowania złącza 2.
Montaż panelowy
Seria
Funkcja mocowania 2. złącza
Do montażu panelowego - nakrętka z przodu
Opakowanie
Torba
Długość
12,01" (305,00mm)
Status części
Aktywny
Typ kabla
RG-174
Styl
SMA do SMA
Impedancja kabla
50 Ohms
Złącze 1.
Gniazdo SMA
Impedancja złącza
50 Ohms
Płeć 1. styku
Żeńskie
Impedancja całkowita
50 Ohms
Typ mocowania złącza 1.
Montaż panelowy
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Funkcja mocowania 1. złącza
Kolor
Czarne
Złącze 2.
Gniazdo SMA
Temperatura robocza
-50°C - 90°C