QSH-020-01-L-D-DP-A
QSH-020-01-L-D-DP-A
QSH-020-01-L-D-DP-A
Numer produktu DigiKey
SAM8842-ND
Producent
Numer produktu producenta
QSH-020-01-L-D-DP-A
Opis
CONN DIFF ARRAY RCP 40P SMD GOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 Pozycyjny Złącze Układ par przewodów różnicowych, żeńskie Montaż powierzchniowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
QSH-020-01-L-D-DP-A Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Liczba rzędów
2
Producent
Samtec Inc.
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Funkcje
Prowadnica płytki, magistrala (płaszczyzna) uziemiająca
Opakowanie
Taca
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
10,0µin (0,25µm)
Typ złącza
Układ par przewodów różnicowych, żeńskie
Wysokości stosu z matami
5mm, 8mm, 11mm, 14mm, 16mm, 19mm, 25mm
Liczba pozycji
40
Wysokość nad płytką
0,128" (3,25mm)
Raster
0,020" (0,50mm)