Ilustracja dla MW-08-03-G-D-245-065-P jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MW-08-03-G-D-245-065-P
Numer produktu DigiKey
MW-08-03-G-D-245-065-P-ND
Producent
Numer produktu producenta
MW-08-03-G-D-245-065-P
Opis
CONN HDR 16POS 0.039 STACK SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,039" (1,00mm) Złoto Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MW-08-03-G-D-245-065-P Modele
Kategoria
Długość - całkowita wtyku
0,309" (7,849mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,065" (1,651mm)
Seria
Długość - wysokość stosu
0,244" (6,198mm)
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
16
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Raster
0,039" (1,00mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
10,0µin (0,25µm)
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne, naturalny
Odstęp między rzędami
0,039" (1,00mm)