Ilustracja dla MW-08-03-G-D-163-075 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MW-08-03-G-D-163-075
Numer produktu DigiKey
MW-08-03-G-D-163-075-ND
Producent
Numer produktu producenta
MW-08-03-G-D-163-075
Opis
CONN HDR 16POS 0.039 STACK SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,039" (1,00mm) Złoto Montaż powierzchniowy
Modele EDA/CAD
MW-08-03-G-D-163-075 Modele
Kategoria
Długość - całkowita wtyku
0,238" (6,045mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,075" (1,905mm)
Seria
Długość - wysokość stosu
0,163" (4,140mm)
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
16
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Raster
0,039" (1,00mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
10,0µin (0,25µm)
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne, naturalny
Odstęp między rzędami
0,039" (1,00mm)