Ilustracja dla MW-06-03-G-D-130-070-A jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MW-06-03-G-D-130-070-A
Numer produktu DigiKey
MW-06-03-G-D-130-070-A-ND
Producent
Numer produktu producenta
MW-06-03-G-D-130-070-A
Opis
CONN HDR 12POS 0.039 STACK SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,039" (1,00mm) Złoto Montaż powierzchniowy
Modele EDA/CAD
MW-06-03-G-D-130-070-A Modele
Kategoria
Długość - całkowita wtyku
0,200" (5,080mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,070" (1,778mm)
Seria
Długość - wysokość stosu
0,130" (3,302mm)
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
12
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Raster
0,039" (1,00mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
10,0µin (0,25µm)
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne, naturalny
Odstęp między rzędami
0,039" (1,00mm)