Ilustracja dla MTSW-125-08-STL-S-270-LL jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MTSW-125-08-STL-S-270-LL
Numer produktu DigiKey
612-MTSW-125-08-STL-S-270-LL-ND
Producent
Numer produktu producenta
MTSW-125-08-STL-S-270-LL
Opis
VARIABLE HEIGHT PCB HEADER STRIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 25 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MTSW-125-08-STL-S-270-LL Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,270" (6,86mm)
Seria
Długość styku - bolec
0,160" (4,06mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Długość całkowita styku
0,530" (13,46mm)
Status części
Aktywny
Wysokość izolacji
0,100" (2,54mm)
Typ złącza
Typ kształt
Pătrat
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Raster - powierzchnie współpracujące
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
30,0µin (0,76µm)
Liczba pozycji
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba rzędów
1
Materiał styku
Brąz fosforowy
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Materiał izolacji
Poliester, szklane wypełnienie
Styl
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Osłona
Niezakryte
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ mocowania
Kolor izolacji
Czarne
Zakończenie
Zagięty wtyk, lut
Prąd znamionowy (A)
3A