Ilustracja dla MTSW-125-08-F-S-315 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MTSW-125-08-F-S-315
Numer produktu DigiKey
MTSW-125-08-F-S-315-ND
Producent
Numer produktu producenta
MTSW-125-08-F-S-315
Opis
CONN HEADER VERT 25POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 25 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MTSW-125-08-F-S-315 Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,315" (8,00mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,115" (2,92mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,530" (13,46mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość izolacji
0,100" (2,54mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
3,00µin (0,076µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Materiał styku
Brąz fosforowy
Liczba rzędów
1
Materiał izolacji
Poliester, szklane wypełnienie
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Styl
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Osłona
Niezakryte
Kolor izolacji
Czarne
Typ mocowania
Prąd znamionowy (A)
3A