Ilustracja dla MTSW-105-22-L-D-275-RA jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MTSW-105-22-L-D-275-RA
Numer produktu DigiKey
MTSW-105-22-L-D-275-RA-ND
Producent
Numer produktu producenta
MTSW-105-22-L-D-275-RA
Opis
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 10 pozycja 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
MTSW-105-22-L-D-275-RA Modele
0,275" (6,99mm)
Seria
Długość styku - bolec
0,090" (2,29mm)
Wysokość izolacji
0,219" (5,56mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
3A