Ilustracja dla MTMM-119-07-G-Q-240 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MTMM-119-07-G-Q-240
Numer produktu DigiKey
612-MTMM-119-07-G-Q-240-ND
Producent
Numer produktu producenta
MTMM-119-07-G-Q-240
Opis
2MM TERMINAL STRIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 76 pozycja 0,079" (2,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MTMM-119-07-G-Q-240 Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,240" (6,10mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,157" (4,00mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,456" (11,58mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość izolacji
0,059" (1,50mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
20,0µin (0,51µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Liczba pozycji
Materiał styku
Brąz fosforowy
Liczba rzędów
4
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Niezakryte
Prąd znamionowy (A)
3A