Ilustracja dla MTMM-118-09-S-S-380 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MTMM-118-09-S-S-380
Numer produktu DigiKey
612-MTMM-118-09-S-S-380-ND
Producent
Numer produktu producenta
MTMM-118-09-S-S-380
Opis
2MM TERMINAL STRIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 18 pozycja 0,079" (2,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MTMM-118-09-S-S-380 Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,380" (9,65mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,096" (2,43mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,535" (13,59mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość izolacji
0,059" (1,50mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
30,0µin (0,76µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Materiał styku
Brąz fosforowy
Liczba rzędów
1
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Styl
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Osłona
Niezakryte
Kolor izolacji
Czarne
Typ mocowania
Prąd znamionowy (A)
3A