Ilustracja dla MTMM-105-03-F-D-125-001 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MTMM-105-03-F-D-125-001
Numer produktu DigiKey
MTMM-105-03-F-D-125-001-ND
Producent
Numer produktu producenta
MTMM-105-03-F-D-125-001
Opis
CONN HEADER VERT 10POS 2MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 10 pozycja 0,079" (2,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MTMM-105-03-F-D-125-001 Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,125" (3,18mm)
Seria
Długość styku - bolec
0,118" (3,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Długość całkowita styku
0,302" (7,67mm)
Status części
Aktywny
Wysokość izolacji
0,059" (1,50mm)
Typ złącza
Typ kształt
Pătrat
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Raster - powierzchnie współpracujące
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
3,00µin (0,076µm)
Liczba pozycji
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba rzędów
2
Materiał styku
Brąz fosforowy
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Liczba pozycji obciążonych
9
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Styl
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Osłona
Niezakryte
Kolor izolacji
Czarne
Typ mocowania
Prąd znamionowy (A)
3A