Ilustracja dla MTMM-103-02-T-S-130 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MTMM-103-02-T-S-130
Numer produktu DigiKey
MTMM-103-02-T-S-130-ND
Producent
Numer produktu producenta
MTMM-103-02-T-S-130
Opis
CONN HEADER VERT 3POS 2MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 3 pozycja 0,079" (2,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MTMM-103-02-T-S-130 Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,130" (3,30mm)
Seria
Długość styku - bolec
0,066" (1,68mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Długość całkowita styku
0,255" (6,48mm)
Status części
Aktywny
Wysokość izolacji
0,059" (1,50mm)
Typ złącza
Typ kształt
Pătrat
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Materiał styku
Brąz fosforowy
Liczba rzędów
1
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Styl
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Osłona
Niezakryte
Kolor izolacji
Czarne
Typ mocowania
Prąd znamionowy (A)
3A