Ilustracja dla MTLW-136-07-H-D-230 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MTLW-136-07-H-D-230
Numer produktu DigiKey
MTLW-136-07-H-D-230-ND
Producent
Numer produktu producenta
MTLW-136-07-H-D-230
Opis
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 72 pozycja 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
MTLW-136-07-H-D-230 Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,230" (5,84mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,140" (3,56mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,430" (10,92mm)
Wysokość izolacji
0,060" (1,52mm)
30,0µin (0,76µm)
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
5,2A na styk