Ilustracja dla MTLW-120-07-H-D-250 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MTLW-120-07-H-D-250
Numer produktu DigiKey
MTLW-120-07-H-D-250-ND
Producent
Numer produktu producenta
MTLW-120-07-H-D-250
Opis
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 40 pozycja 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
MTLW-120-07-H-D-250 Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,250" (6,35mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,120" (3,05mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,430" (10,92mm)
Wysokość izolacji
0,060" (1,52mm)
30,0µin (0,76µm)
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
5,2A na styk