Ilustracja dla MTLW-112-08-F-D-355 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MTLW-112-08-F-D-355
Numer produktu DigiKey
MTLW-112-08-F-D-355-ND
Producent
Numer produktu producenta
MTLW-112-08-F-D-355
Opis
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 24 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MTLW-112-08-F-D-355 Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,355" (9,02mm)
Seria
Długość styku - bolec
0,115" (2,92mm)
Długość całkowita styku
0,530" (13,46mm)
Wysokość izolacji
0,060" (1,52mm)
3,00µin (0,076µm)
Liczba pozycji
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba rzędów
2
Materiał styku
Brąz fosforowy
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
5,2A na styk