Ilustracja dla MTLW-105-07-H-S-277 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MTLW-105-07-H-S-277
Numer produktu DigiKey
MTLW-105-07-H-S-277-ND
Producent
Numer produktu producenta
MTLW-105-07-H-S-277
Opis
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 5 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MTLW-105-07-H-S-277 Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,277" (7,04mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,093" (2,35mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,430" (10,92mm)
Wysokość izolacji
0,060" (1,52mm)
30,0µin (0,76µm)
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
5,2A na styk