Ilustracja dla MTLW-104-08-L-D-304 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MTLW-104-08-L-D-304
Numer produktu DigiKey
MTLW-104-08-L-D-304-ND
Producent
Numer produktu producenta
MTLW-104-08-L-D-304
Opis
CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 8 pozycja 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
MTLW-104-08-L-D-304 Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,304" (7,72mm)
Seria
Długość styku - bolec
0,166" (4,22mm)
Długość całkowita styku
0,530" (13,46mm)
Wysokość izolacji
0,060" (1,52mm)
10,0µin (0,25µm)
Liczba pozycji
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba rzędów
2
Materiał styku
Brąz fosforowy
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
5,2A na styk