MTLW-103-07-H-S-280
Numer produktu DigiKey
MTLW-103-07-H-S-280-ND
Producent
Numer produktu producenta
MTLW-103-07-H-S-280
Opis
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 3 pozycja 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
MTLW-103-07-H-S-280 Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,280" (7,11mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,090" (2,29mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,430" (10,92mm)
Wysokość izolacji
0,060" (1,52mm)
30,0µin (0,76µm)
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Czarne
Typ mocowania
Prąd znamionowy (A)
5,2A na styk