Ilustracja dla MTLW-103-06-F-D-155 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MTLW-103-06-F-D-155
Numer produktu DigiKey
MTLW-103-06-F-D-155-ND
Producent
Numer produktu producenta
MTLW-103-06-F-D-155
Opis
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 6 pozycja 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
MTLW-103-06-F-D-155 Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,155" (3,94mm)
Seria
Długość styku - bolec
0,085" (2,16mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Długość całkowita styku
0,300" (7,62mm)
Status części
Aktywny
Wysokość izolacji
0,060" (1,52mm)
Typ złącza
Typ kształt
Pătrat
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Raster - powierzchnie współpracujące
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
3,00µin (0,076µm)
Liczba pozycji
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba rzędów
2
Materiał styku
Brąz fosforowy
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Styl
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Osłona
Niezakryte
Kolor izolacji
Czarne
Typ mocowania
Prąd znamionowy (A)
5,2A na styk