Ilustracja dla MTLW-102-05-G-S-275 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MTLW-102-05-G-S-275
Numer produktu DigiKey
MTLW-102-05-G-S-275-ND
Producent
Numer produktu producenta
MTLW-102-05-G-S-275
Opis
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 2 pozycja 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
MTLW-102-05-G-S-275 Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,275" (6,99mm)
Prod.
Długość całkowita styku
0,335" (8,51mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,060" (1,52mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ kształt
Pătrat
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
10,0µin (0,25µm)
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Brąz fosforowy
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Niezakryte
Prąd znamionowy (A)
5,2A na styk