LTH-050-01-G-D-A-K-TR
Numer produktu DigiKey
SAM14959TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SAM14959CT-ND - Taśma cięta (CT)
SAM14959DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LTH-050-01-G-D-A-K-TR
Opis
CONN HDR 100POS SMD GOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Pozycyjny Złącze Listwa złączy, styki na osłonie zewnętrznej Montaż powierzchniowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LTH-050-01-G-D-A-K-TR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Producent
Samtec Inc.
Funkcje
Prowadnica płytki, montaż nasadowy
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Grubość wykończenia styku
10,0µin (0,25µm)
Status części
Aktywny
Wysokości stosu z matami
2,31mm
Typ złącza
Listwa złączy, styki na osłonie zewnętrznej
Wysokość nad płytką
0,066" (1,68mm)
Liczba pozycji
100
Bazowy numer produktu
Raster
0,020" (0,50mm)