Ilustracja dla LCW-106-09-G-S-230-RA jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
LCW-106-09-G-S-230-RA
Numer produktu DigiKey
612-LCW-106-09-G-S-230-RA-ND
Producent
Numer produktu producenta
LCW-106-09-G-S-230-RA
Opis
.100" FRICTION LOCK TERMINAL STR
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 6 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LCW-106-09-G-S-230-RA Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Typ mocowania
Blokada tarciowa
Seria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,230" (5,84mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość izolacji
0,200" (5,08mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
10,0µin (0,25µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Materiał styku
Brąz fosforowy
Liczba rzędów
1
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Styl
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Osłona
Osłonięte - 1 ściana
Kolor izolacji
Czarne
Typ mocowania
Prąd znamionowy (A)
3A