JW-03-04-T-S-1140-140
Numer produktu DigiKey
612-JW-03-04-T-S-1140-140-ND
Producent
Numer produktu producenta
JW-03-04-T-S-1140-140
Opis
.156" FLEX STACK, POWER FLEXIBLE
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,156" (3,96mm) Cyna Otwór przelotowy
Kategoria
Długość - całkowita wtyku
1,370" (34,798mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,140" (3,556mm)
Seria
Długość - wysokość stosu
1,140" (28,956mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Długość - tylnej części
0,090" (2,286mm)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba pozycji
3
Zakończenie
Lutowany
Raster
0,156" (3,96mm)