IPD1-17-S-R jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Molex
W magazynie: 838
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TE Connectivity
W magazynie: 0
Arkusz danych
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 0
Ilustracja dla IPD1-17-S-R jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
IPD1-17-S-R
Numer produktu DigiKey
IPD1-17-S-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
IPD1-17-S-R
Opis
CONN RCPT HSG 17POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
17 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Białe 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
IPD1-17-S-R Modele
Kategoria
Liczba rzędów
1
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Status części
Aktywny
Kolor
Białe
Typ złącza
Materiał izolacji
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Liczba pozycji
Bazowy numer produktu
Raster
0,100" (2,54mm)