Ilustracja dla HW-23-08-T-D-250-SM-A jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HW-23-08-T-D-250-SM-A
Numer produktu DigiKey
612-HW-23-08-T-D-250-SM-A-ND
Producent
Numer produktu producenta
HW-23-08-T-D-250-SM-A
Opis
CONN HDR 46POS 0.1 STACK SMD TIN
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
46 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,100" (2,54mm) Cyna Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HW-23-08-T-D-250-SM-A Modele
Kategoria
Długość - całkowita wtyku
0,465" (11,811mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,215" (5,461mm)
Seria
Długość - wysokość stosu
0,250" (6,350mm)
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
46
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Cyna
Raster
0,100" (2,54mm)
Kolor
Czarne
Liczba rzędów
2
Bazowy numer produktu
Odstęp między rzędami
0,100" (2,54mm)