Ilustracja dla HW-20-10-S-D-560-SM-A jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HW-20-10-S-D-560-SM-A
Numer produktu DigiKey
612-HW-20-10-S-D-560-SM-A-ND
Producent
Numer produktu producenta
HW-20-10-S-D-560-SM-A
Opis
CONN HDR 40POS 0.1 STACK SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,100" (2,54mm) Złoto Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HW-20-10-S-D-560-SM-A Modele
Kategoria
Długość - całkowita wtyku
0,765" (19,431mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,205" (5,207mm)
Seria
Długość - wysokość stosu
0,560" (14,224mm)
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
40
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Raster
0,100" (2,54mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
30,0µin (0,76µm)
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Odstęp między rzędami
0,100" (2,54mm)