Ilustracja dla HW-15-08-S-D-280-SM-A-TR jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HW-15-08-S-D-280-SM-A-TR
Numer produktu DigiKey
HW-15-08-S-D-280-SM-A-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
HW-15-08-S-D-280-SM-A-TR
Opis
CONN HDR 30POS 0.1 STACK SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,100" (2,54mm) Złoto Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HW-15-08-S-D-280-SM-A-TR Modele
Kategoria
Długość - całkowita wtyku
0,465" (11,811mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,185" (4,699mm)
Seria
Długość - wysokość stosu
0,280" (7,112mm)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
30
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Raster
0,100" (2,54mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
30,0µin (0,76µm)
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Odstęp między rzędami
0,100" (2,54mm)