Ilustracja dla HW-08-16-F-D-275-SM-A jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HW-08-16-F-D-275-SM-A
Numer produktu DigiKey
HW-08-16-F-D-275-SM-A-ND
Producent
Numer produktu producenta
HW-08-16-F-D-275-SM-A
Opis
CONN HDR 16POS 0.1 STACK SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,100" (2,54mm) Złoto Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HW-08-16-F-D-275-SM-A Modele
Kategoria
Długość - całkowita wtyku
0,380" (9,650mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,105" (2,667mm)
Seria
Długość - wysokość stosu
0,275" (6,985mm)
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
16
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Raster
0,100" (2,54mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
3,00µin (0,076µm)
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Odstęp między rzędami
0,100" (2,54mm)