Ilustracja dla HW-05-11-G-S-565-SM-LC jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HW-05-11-G-S-565-SM-LC
Numer produktu DigiKey
612-HW-05-11-G-S-565-SM-LC-ND
Producent
Numer produktu producenta
HW-05-11-G-S-565-SM-LC
Opis
CONN HDR 5POS 0.1 STACK SMD GOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,100" (2,54mm) Złoto Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HW-05-11-G-S-565-SM-LC Modele
Kategoria
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,300" (7,620mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - wysokość stosu
0,565" (14,351mm)
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Rurka
Zakończenie
Lutowany
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Liczba pozycji
5
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
10,0µin (0,25µm)
Raster
0,100" (2,54mm)
Kolor
Czarne
Liczba rzędów
1
Bazowy numer produktu
Długość - całkowita wtyku
0,865" (21,971mm)