Ilustracja dla HW-05-09-G-D-512-SM-A jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HW-05-09-G-D-512-SM-A
Numer produktu DigiKey
612-HW-05-09-G-D-512-SM-A-ND
Producent
Numer produktu producenta
HW-05-09-G-D-512-SM-A
Opis
CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,100" (2,54mm) Złoto Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HW-05-09-G-D-512-SM-A Modele
Kategoria
Długość - całkowita wtyku
0,665" (16,891mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,153" (3,886mm)
Seria
Długość - wysokość stosu
0,512" (13,005mm)
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
10
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Raster
0,100" (2,54mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
10,0µin (0,25µm)
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Odstęp między rzędami
0,100" (2,54mm)